Obchod

Vítáme vás v našem obchodě ! Vybrané zboží objednávejte na lenka@noticky.cz

150,- Kč

CD Okolo Berounky (2000)

Historicky první CD Notiček obsahuje výběr těch nejlepších kusů lidových písní, které Notičky za dobu své poměrně krátké existence nastudovaly. Písně ze Středních a Jihozápadních Čech a Chodska speciálně pro Notičky upravili Josef Fiala, Lenka Kolářová a Antonín Pecha.

150,- Kč

CD Veselá koleda (2001)

První vánoční CD natočily Notičky v kostele Sv. Barotoloměje ve Všeradicích, kde se také pod dohledem kmotra Jiřího Stivína odbýval jeho křest. CD obsahuje výběr 23 známých i méně známých koled v úpravách Lenky Kolářové, Josefa Fialy a Antonína Pechy.

150,- Kč

CD Tuláček liška (2003)

Pohádku na námět stejnojmenné knihy autorů Václava Chaloupky a Diany Šeplavé namluvila na CD Pavlína Filipovská. Její vyprávění doplnily svým muzicírováním Notičky, a to písněmi v úpravách dvorního skladatele Josefa Fialy. CD stejně jako stejnojmennou knihu vydala Agentura Rembrandt, Dobřichovice (www.myslivci.cz).

150,- Kč

CD Všechno je to boží dárek (2005)

V pořadí třetí CD natočily Notičky v roce 2005 ve studiu slavného muzikanta Jiřího Stivína. Ten si s dětmi dokonce zahrál i závěrečnou skladbu „Kdyby byl Bavorov“, v níž předvedl dokonalé improvizace. CD s celkem 27 písněmi v úpravách Josefa Fialy, Lenky Kolářové, Antonína Pechy, Jana Matouška a Miroslava Šimandla j. h. na novém nosiči pokřtil během galakoncertu v Lesním divadle Řevničan Ondřej Hejma.

150,- Kč

CD Myslivecká jízda (2009)

Speciální CD věnované tématu „švarného myslivce“ v lidové písni natočila dětská lidová muzika Notičky společně s Loveckým triem Praha v roce 2009.

150,- Kč

CD A máme tu svátky (2011)

V pořadí páté CD obsahuje 23 zbrusu nových koled, přičemž od natočení poslední vánoční desky Veselé koledy uplynulo již dlouhých deset let.

200,- Kč

KNIHA&CD 10 Let radosti s Notičkami (2009)

Kniha mapující úspěšnou desetiletou historii dětské lidové muziky Notičky vedené Lenkou Kolářovou od roku 1998. Každý rok je doplněn řadou fotografií a vystihuje nejvýznamnější události v etablování souboru mezi nejlepší dětské muziky v Čechách.

150,- Kč

CD Fum, fum, fum, aneb koledy letem světem (2015)

Šesté cédéčko Notiček nabízí šestnáct koled a vánočních písní z celého světa.

200,- Kč

CD Mamince (2018)

Cédéčko plné zhudebněných básní Jaroslava Seiferta v úpravě Josefa Fialy.

50,- Kč

Almanach ke 20 letům Notiček

Almanach sepsaný samotnými Notičkami ke 20. výročí souboru

200,- Kč

Tričko 20 let radosti s Notičkami

Speciální tričko vydané u příležitosti koncertu 20 let radosti s Notičkami

Copyright (c) 2013 Notičky