Před vánočním koncertem v pražském kostele sv. Šimona a Judy nás navštivila Česká televize, aby natočila příspěvek pro Události v kultuře. Začínáme v čase 13:38, mrkněte se!

Pokud vám unikl přímý přenos ze Státní opery, podívejte se na ZÁZNAM společného vystoupení s The Tap Tap Orchestra ze 30. listopadu 2015. Jako druhá v pořadí zazněla naše koleda Fum, fum, fum.
Začátkem listopadu 2014 Notičky představily zbrusu nové pásmo Balada pro banditu - podívejte se na REPORTÁŽ ČESKÉ TELEVIZE (začíná v čase 1:06) ze Setkání muzik 7. listopadu 2014 v Letňanech a také na VIDEO z Městské knihovny v Praze, které pořídil o den později Martin Souček - díky!
Na festivalu trampské, folkové a country hudby Porta 2015 v Řevnicích Notičky zazpívaly společně s Petrem Bendem. Netradiční vystoupení lze zhlédnout TADY, začínáme zhruba v čase 7:53.
Notičky v roce 2015 natočily cédéčko plné vánočních koled z celého světa. Ukázky si můžete poslechnout TADY, objednávky prosíme mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Copyright (c) 2013 Notičky