Druhou únorovou sobotu jsme se představili na masopustu v Zadní Třebáni.

Poslední únorovou sobotu jsme v užší sestavě zahráli na hasičském plese v Řevnicích.

Do Společenského domu v Zadní Třebáni jsme si na tradiční hudební ples 28. března opět pozvali cimbálovou muziku Harafica. Začínalo se pohádkovým představením, sehráli jsme hudebně-dramatický výstup "Jak krtek ke kalhotkám přišel". O půlnoci jsme pak zahráli "Cups (When I'm Gone)" - písničku Anny Kendrick s rytmickým doprovodem na kalíšky, vylepšenou o stepařskou vložku. Loučení bylo tentokrát obzvlášť smutné - na plese nás formálně opustili Kačka Čermáková, Sofka Čížková, Majda Balášová, Sebi Habeš a také Milena Kolářová, kterou coby primáška nahradila Magda Routová.

V pondělí 6. dubna jsme vyrazili na velikonoční koledu po Řevnicích - výjimečně bez Lenky Kolářové, která si užívala dovolené v Jihoafrické republice.

V sobotu 9. května jsme se představili na oslavách v Chodouni a poté i na festivalu Staročeské máje v Litni. O týden později jsme obohatili také májové slavnosti v Mníšku pod Brdy a Všeradicích, další sobotu jsme hráli v Zadní Třebáni a poslední květnovou sobotu ještě v Letech.

V neděli 10. května jsme sehráli pásmo Balada pro banditu na mezinárodním folklorním festivalu Tuchlovická pouť.

První červnovou neděli jsme zahráli na oslavách cestovní kanceláře VTT na závodišti v Praze-Velké Chuchli. Na VIDEOZÁZNAMU z akce začínáme v čase 12:05.

Druhý a třetí červnový víkend patřil reprízám Balady pro banditu v řevnickém lesním divadle.

Koncert Notičky netradičně tentokrát připadl na čtvrtek 25. června. Rekordní počet účastníků hrál přes dvě hodiny.

V sobotu 27. června jsme si na festivalu trampské a folkové hudby Porta v Řevnicích zazpívali společně s Petrem Bendem. Naše vystoupení začíná na VIDEOZÁZNAMU v čase 7:51:00.

Letní soustředění jsme tentokrát absolvovali v Choceradech. Zkoušely se převážně mezinárodní koledy na nové cédéčko.

První zářijovou sobotu jsme zazpívali sborové party skupině The Tap Tap Orchestra na koncertě v řevnickém lesním divadle, pořádaném v rámci festivalu Hravě a zdravě.

V polovině října jsme zahráli v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.

Od 16. do 18. října jsme se zabydleli v nahrávacím studiu SONO v Nouzově nedaleko Unhoště, kde jsme natočili vánoční cédéčko Fum, fum, fum, aneb Koledy letem světem. Hudební režie se ujali Kiki Kolářová a Honzík Martínek, mix obsluhoval námi oblíbený Pavel "Pája" Bohatý.

První listopadový pátek jsme se definitivně rozloučili s Baladou pro banditu. Derniéra se odehrála v zaplněném řevnickém kině.

V sobotu 14. listopadu jsme si udělali výlet do Kutné Hory, kde jsme zahráli na Svatomartinském posvícení.

Poslední listopadový den hostila Státní opera Praha další Mikulášský koncert kapely The Tap Tap Orchestra. Nemohli jsme chybět co vokalisté, ale v přímém přenosu České televize jsme dali k lepšímu i Fum, fum, fum.

První prosincovou sobotu jsme vystoupili na Vánočních trzích v Řevnicích.

K prosinci už neodmyslitelně patří Myslivecké Vánoce s Loveckým triem a dalšími trubači v pražském Rudolfinu. Koncert připadl na třetí adventní neděli.

O adventu jsme ještě stihli zahrát spoustě slavných lidí na večírku Potravinářské komory.

V neděli 20. prosince jsme v sýpce zámku ve Svinařích sehráli staronové pásmo Proč dudák dupá, následované vánočním koncertem, při němž jsme pokřtili nové cédéčko. Za kmotry šli Saša Skutil, Honzík Martínek a Honza Flemr, který zaskočil za nemocného Pepu Fialu. Koncert a křest v sále pro dvě stovky lidí sledovalo na 250 diváků a posluchačů.

Copyright (c) 2013 Notičky