Novou sezónu jsme zahájili 1. března vystoupením na masopustu v Zadní Třebáni.

V sobotu 29. března se konal hudební ples, na který si tentokrát Notičky pozvaly cimbálovou muziku Harafica s uměleckým vedoucím Petrem Gablasem, báječným to cimbalistou. Coby překvapení se podávaly cikánské tance a o půlnoci pak světelná show na hudbu z Hvězdných válek v choreografii Marušky Brennerové. Tentokrát se žádná Notička neloučila.

Velikonoční koleda po Řevnicích se tentokrát konala až 21. dubna za velmi příjemného počasí.

První květnovou sobotu jsme na Koláče festu v Berouně zahráli v úzkém kruhu u stánku s koláči i notičkovými suvenýry.

Další sobotu jsme zahráli na Staročeských májích v Litni a Vinařicích. V neděli 25.5. jsme se pak v rámci festivalu představili ještě v Karlštejně.

První dva červnové víkendy jsme spolu s místními ochotníky odehráli v řevnickém lesním divadle celkem šest představení Balady pro banditu. V hlavních rolích se představili Mirek Smola jako Nikola Šuhaj a Dianka Šeplavá jako Eržika, po boku několika dalších současných či bývalých Notiček v řadách herců a hlavně pěveckého sboru řízeného Lenkou Kolářovou, který přednesl písně Miloše Štědroně v úpravách Jana Martínka. Ten vedl divadelní orchestr, v němž působily mimo jiné i Milena a Kamilka Kolářovy a Adéla Jodlová.

V sobotu 14. června jsme opět zahráli myslivcům ve Svatém Janu pod Skalou.

Ve čtvrtek 19. června jsme se představili na mezinárodním folklorním festivalu Zahrada v Praze 8.

První letní den jsme oslavili na zahradě u Martina Wildmanna.

Notičky netradičně tentokrát vyšly na středu 25. června.

Posledním počinem před prázdninami bylo zahájení festivalu trampské hudby Porta v Řevnicích. Záznam je k vidění TADY.

Druhé a poslední soustředění v Radvanicích provázely dramatické organizační zvraty. Zkoušeli jsme nové mezinárodní koledy i pásmo Balada pro banditu postavené na hudebních úpravách Honzíka Martínka.

V sobotu 13. září jsme zahráli řevnickým baráčníkům na výročním setkání.

Druhý listopadový víkend jsme v Praze-Letňanech a v Městské knihovně v premiéře předvedli pásmo Balada pro banditu. Česká televize pořídila reportáž z Letňan (začíná v čase 1:06) a podívat se můžete i na video z Městské knihovny.

V pondělí 1. prosince jsme opět vypomohli TapTapu coby vokalisté. Záznam televize Prima je k vidění ZDE.

Na neděli 7. prosince jsme si do kostela sv. Šimona a Judy v Praze k vánočnímu koncertu pozvali smyčcové duo Josef Kaplan a Martin Fiala.

Večer v poslední adventní neděli patřil opět koncertu v kostele v Karlíku

Copyright (c) 2013 Notičky