Roku 2013 jsme se poněkud zasekli v zimním spánku, vynechali jsme tradiční masopust v Zadní Třebáni a prvním vystoupením roku byl tak náš hudební ples 23. března, ve společnosti osvědčeného tanečního orchestru Karavel. V rámci plesu jsme se rozloučili s dudákem Vaškem Heřmanem. Coby překvapení jsme nastudovali taneční vystoupení na téma Večerníček a Včelka Mája a o půlnoci se starší Notičky blýskly akrobatickou sambou.

V sobotu 30. března jsme vystoupili na velikonočních trzích na Staroměstském náměstí v Praze. O dva dny později následovala velmi zmoklá koleda v Řevnicích.

Tradiční Staročeské máje jsme zahájili 4. května v Berouně a poté v Letech. O týden později následovala Liteň a Všeradice a 26. května jsme se ještě představili v Karlštejně.

V neděli 5. května jsme zahráli na Tuchlovické pouti. Představili jsme staronové pásmo Tuláček liška s kulisami Martina Kuběny a výtvarnou úpravou Terezky Balášové.

O týden později jsme hráli v Bratkovicích při příležitosti svěcení místního kostela.

První červnovou neděli jsme se představili na náměstí v Řevnicích v rámci Královského průvodu.

V sobotu 15. června jsme s pásmem Tuláček liška vyrazili do Svatého Jana pod Skalou, kde jsme zahráli na Mysliveckém dni.

Hned následujícího dne jsme se rozloučili se školním rokem tradičním vystoupením Notičky netradičně.

Na letní soustředění jsme vyrazili nově do Radvanic v Jestřebích horách. V místním penzionu jsme pečlivě zkoušeli nové mezinárodní koledy v úpravách Pepy Fialy, Saši Skutila a Honzíka Martínka. Několik dní s námi strávil coby nedocenitelný pomocník a motivátor klarinetista Hradišťanu David Burda.

Díky značné vytíženosti nácvikem nových koled jsme se ke koncertování vrátili až v polovině listopadu, kdy jsme zahráli na benefici pro nadaci Artevide v pražském Tyršově domě.

Druhou prosincovou sobotu jsme se nejprve představili v Rudolfinu na tradičním Mysliveckém koncertu. Poté jsme se přesunuli do kostela sv. Šimona a Judy, kde jsme předvedli nové koledy ve společnosti smíšeného sboru Gospel Limited.

O třetí adventní neděli jsme zahráli na předvánočním společenském posezení v Zadní Třebani.

Rok 2013 jsme zakončili 21. prosince tradičním koncertem v Karlíku.

Copyright (c) 2013 Notičky