Rok 2022 jsme zahájili, jak je dobrým zvykem, na třebaňském Masopustu, a to poslední únorovou sobotu.

Poslední sobotu v březnu jsme doprovodili zpěváka Petra Bendeho na Slavnostech Morany v Dobřichovicích.

Po dvouleté pauze jsme uspořádali tradiční Hudební ples. Konal se 2. dubna ve Společenském domě v Zadní Třebáni, spolu s námi vystoupil jako obvykle rakovnický IdealBAND a rozloučili jsme se s primáškou Magdou Routovou a houslistkou Anežkou Krutskou. Coby překvapení jsme zahráli to nejlepší z Lotranda a Zubejdy a na půlnoc dorazil do Třebáně sám Jiří Suchý, byť virtuálně.

Na velikonoční koledu jsme se po covidových restrikcích vypravili zase jednou v plné parádě. O tradiční polední občerstvení se postarali Ledvinkovi.

V roce návratů jsme nemohli chybět na Tuchlovické pouti, která se konala 7. května.

O tři dny později jsme zahráli na Národním večeru Mezinárodního kongresu esperantistů-železničářů v Berouně.

Druhou květnovou sobotu jsme se představili na Májovém jarmarku v Litni.

O týden později jsme vystoupili na tradičních Staročeských májích v Zadní Třebáni a na stejné akci ve Vižině.

Poslední květnovou sobotu se spousta Notiček představila na Mixfestivalu řevnické ZUŠ v Lesním divadle v Řevnicích.

První červnový pátek jsme vyrazili zahrát na slavnostech v Kralupech nad Vltavou.

V sobotu 11. června se konala premiéra divadelního představení Šíleně smutná princezna s Natálkou Němečkou a Mildou Frýdlem v hlavních rolích. Orchestr plný Notiček řídil Honza Martínek. Za nemocného Romana Tichého zaskočil narychlo v roli krále Dobromysla režisér Honza Flemr. Představení jsme reprízovali celkem třikrát, tradiční divadelní večírek spojený s notičkovým "Prasetem" rozehnala v sobotu 18. června řevnická městská policie.

První srpnovou sobotu jsme zahráli na svatbě bývalé flétnistky Simonky Řezáčové na Karlštejně.

Na letní soustředění jsme už posedmé vyrazili do Pasek nad Jizerou. Deníček ze soustředění najdete ZDE, fotky si můžete prohlédnout TADY.

Druhý zářijový víkend jsme v Lesním divadle v Řevnicích odehráli tři reprízy Šíleně smutné princezny, definitivně bez Romana Tichého, který nás v létě navždy opustil. V sobotu 10. září jsme na něj zavzpomínali v rámci tradičního posezení, tentokrát bez asistence policie.

Ve čtvrtek 15.9. jsme v Českém rozhlasu v Plzni nahráli skoro půl hodiny muziky do pořadu Špalíček. Záznam vystoupení si můžete poslechnout na tomhle odkazu.

První říjnové úterý jsme v Lesním divadle Řevnice odehráli koncert pro pražskou základní školu.

V sobotu 3. prosince jsme po třech letech nastoupili na pódium vyprodaného kostela sv. Šimona a Judy v Praze k tradičnímu vánočnímu koncertu.

O týden později jsme si podobný repertoár zopakovali na koncertu v nově otevřeném kulturním centru ve Všenorech v rámci Zimohraní.

V sobotu 17. prosince jsme krátce zahráli na Vánočních trzích na zasněženém řevnickém náměstí. Plánovaný vánoční koncert tamtéž o den později jsme zrušili kvůli mrazu.

Copyright (c) 2013 Notičky