Nový rok jsme kvůli koronavirovým omezením zahájili dalším domácím videem, ve kterém se na konci března k situaci vyjádřily Malé Notičky.

O týden později jsme se vydali pro změnu na virtuální velikonoční koledu.

Opět jsme přišli o všechny jarní akce, takže když se 22. května konala - venku před Zámečkem a za covidových opatření - první zkouška po dlouhé době, byl to pro nás velký svátek.

Na pódium jsme se v plné parádě vrátili koncertem Notičky tradičně 26. června v řevnickém lesním divadle. Hráli jsme dvě hodiny, zahrnuli jsme pásmo Balada pro banditu a závěrem jsme přivítali notičkové stařešiny. Na koncertě se se souborem oficiálně rozloučili Anička Kabátová, Terezka Součková a Jonáš Flemr. Po akci následovalo tradiční "prase", totiž posezení s rodiči. Na video se můžete podívat TADY.

Na letní soustředění jsme pošesté vyrazili do Pasek nad Jizerou. Připsali jsme si dvě vystoupení, nejdřív v domově důchodců v Rokytnici nad Jizerou a potom i v hotelu Albert. Deníček ze soustředění najdete TADY, fotky potom ZDE.

V neděli 12. září jsme zahráli, zazpívali a zatančili na řevnickém náměstí v rámci Královského průvodu.

Covidová opatření nám narušila vánoční program, takže jsme zrušili dlouho očekávaný tradiční koncert u sv. Šimona a Judy v Praze. Abychom si ho vynahradili, vystoupili jsme druhou prosincovou sobotu na VÁNOČNÍM KONCERTU V ŘEVNICÍCH.

Copyright (c) 2013 Notičky