Rok 2020 jsme zahájili tradičně na masopustu v Zadní Třebáni.

Poměrně velmi ambiciózní plány na kulatý rok 2020 zhatila epidemie Covidu-19, kvůli níž jsme přišli o Hudební ples, koledování, Tuchlovickou pouť i velkou část festivalu Staročeské máje, ale hlavně o dlouho plánovaný zájezd na Tchaj-wan, který jsme měli podniknout na přelomu července a srpna.

Činnost (zkoušky) jsme obnovili až v květnu, a to v omezeném počtu dětí. 25. května jsme ovšem s rouškami na obličejích zahráli v Řevnicích na ulici k 80. narozeninám naší věrné fanynce Věrce Hrubé.

Poslední červnovou sobotu jsme stihli aspoň jedno vystoupení na Staročeských májích, a to ve Všeradicích.

Letní soustředění už proběhlo bez omezení, opět v oblíbených Pasekách nad Jizerou. Cvičili jsme vánoční koledy i písně na příští jaro. Deníček ze soustředění je k dispozici ZDE, fotogalerie pak TADY.

V září, po návratu ze soustředění, jsme nadále pilně zkoušeli, nicméně nevystupovali. Potom opět zasáhla epidemie, takže od poloviny října jsme zase seděli doma.

Nicméně jsme nesložili ruce do klína: v listopadu jsme natočili domácí video s písní Rybníček.

Ani o Vánocích nám nebylo přáno; náladu jsme si v době adventní zlepšili dalším videem, tentokrát s populární koledou Fum, fum, fum.

Čtyři dny před Štědrým dnem jsme pak pustili do oběhu Vánoční koncert, aby naši fanoušci nestrádali, coby poslední náš příspěvek tohohle hudbě nepřejícího roku.

Copyright (c) 2013 Notičky