První březnovou sobotu jsme zahráli, zazpívali a zatančili na 30. Poberounském masopustu v Zadní Třebani.

Tradiční Hudební ples Notiček se konal 6. dubna. V řevnickém Lidovém domě jsme plesali společně s rakovnickým IdealBANDem. První překvapení na motivy filmu Karlík a továrna na čokoládu připravila Anička Kabátová, druhé překvapení, Bohemian Rhapsody s Mildíkem Frýdlem v hlavní roli, zrežíroval Jonáš. Na plese jsme se rozloučili s kontrabasistkou Luckou Flemrovou.

V pondělí 22. dubna jsme vyrazili na tradiční velikonoční koledu po Řevnicích. Polední zastávka byla u Ledvinků, nejlepší nádivku měli už poněkolikáté Cvancigerovi.

První květnovou sobotu jsme hned třikrát vystoupili na mezinárodním folklorním festivalu Tuchlovická pouť, mimo jiné s obnoveným pásmem Hra na řemesla.

Hraní na festivalu Staročeské máje jsme zahájili 11. května ve Svinařích. Následovaly Zadní Třebaň a Lety.

V polovině června se naše primáška Magda Routová a houslistky Anežka Krutská a Terezka Petrová představily v Rudolfinu na společném koncertu vybraných žáků základních uměleckých škol a České filharmonie.

Na festivalu Porta 2019 v Řevnicích jsme coby sbor vyztužili Petra Bendeho, už podruhé. Záznam z vystoupení je k vidění TADY.

Poslední červencovou sobotu jsme zahráli na svatbě našeho bývalého člena Wildy.

Už počtvrté jsme se na letní soustředění vypravili do Pasek nad Jizerou. Zkoušely se převážně koledy, jak jinak. Deníček je k dispozici ZDE, fotogalerii si můžete prohlédnout TADY.

První zářijovou sobotu jsme zahráli na dožínkách v Toulcově dvoře v pražské Hostivaři.

V pátek 13. září představila bývalá primáška Notiček Barbora Kolářová na koncertě v řevnickém Zámečku v evropské premiéře skladbu Pascala LeBoeufa Imp in Impulse.

Hned den poté jsme zahráli na slavnosti Baráčníků v Řevnicích v rámci divadelního představení Fidlovačka.

V neděli 8. prosince jsme se po čase vrátili do Rudolfina na Myslivecké Vánoce.

V úterý 10. prosince jsme se představili na jevišti pražského kostela sv. Šimona a Judy s vánočním koncertem. V rámci koncertu pokřtila Barbora Kolářová své nové CD s názvem Imp in Impulse. Podívejte se na reportáž Dobnetu a video od Mojmíra Macka.

Třetí prosincovou neděli jsme v premiéře zahráli na charitativním Adventním koncertu vysílaném v přímém přenosu Českou televizí z pražského Vyšehradu. Naše vystoupení si můžete prohlédnout TADY, začíná v čase 18:07.

V pátek 20. prosince jsme vystoupili na Vánočním koncertu ZUŠ Řevnice.

O den později jsme zahráli v beznadějně zaplněné sýpce zámku Svinaře v rámci tradičního Vánočního koncertu s posezením.

Copyright (c) 2013 Notičky