Dvacátý rok svého působení načaly Notičky tradičně na třebaňském masopustu, a to druhou únorovou sobotu.

Na začátku března se výkvět Notiček představil na koncertě vítězů mezinárodních soutěží v řevnickém Zámečku.

Čtvrtou březnovou sobotu jsme zahráli na vynášení Morany ve Všenorech.

Velikonoční koledování den po Aprílu se rekordně protáhlo: začali jsme tradičně v půl osmé ráno a skončili až těsně po šesté. Velkolepé občerstvení se opět podávalo u Ledvinků a Řezáčů. Existuje video z akce, ale hlavní cenzor ho neschválil...

V sobotu 7.4. se konal Hudební ples, v řevnickém Liďáku nám opět pomohl osvědčený Ideal Band. V rámci překvapení jsme předvedli hudebně-taneční číslo inspirované filmem Ledové království a o půlnoci i to nejlepší z Limonádového Joea, včetně kankánu.

O týden později jsme zahráli na svatbě naší bývalé hornistky Míši Macourkové.

První květnovou neděli jsme představili Seifertovy zhudebněné básně a pásmo Ptačí svatba na mezinárodním folklorním festivalu Tuchlovická pouť. Video ZDE.

Festival Staročeské máje jsme zahájili ve Všeradicích a Svinařích 12. května. O dalších víkendech následovaly Zadní Třebaň a Lety.

Ve čtvrtek 24. května vystoupila řada Notiček na festivalu ZUŠ Open v řevnickém lesním divadle coby součást orchestru, který zahrál několik hitů divadla Semafor.

Semaforský repertoár jsme si zopakovali i druhou červnovou sobotu v rámci Mixfestivalu řevnické ZUŠ.

Týden nato jsme v lesním divadle v Řevnicích oslavili dvacet let existence Notiček. Na pódiu se vystřídaly všechny generace souboru se svými primáškami. Vrcholem koncertu 20 let radosti s Notičkami byl křest nového CD Mamince, s nímž nám pomohla paní doktorka Klára Seifertová, vnučka Jaroslava Seiferta. Po koncertu následovalo nespoutané veselí, když jsme se o něco dříve než obvykle rozloučili se školním rokem. Video z koncertu najdete TADY.

Koncert orámovala tři představení Divotvorného hrnce. Derniéra se konala v neděli 17. června. Za Dianku Šeplavou, která se omluvila pro očekávané mateřské povinnosti, zaskočila v roli Káči Lucka Flemrová.

Notičky netradičně se tentokrát konaly netradičně v pátek -- 22. června.

Na srpnové soustředění jsme se už potřetí vydali do Pasek nad Jizerou, zkoušely se tradičně koledy, ale také staré pecky na vánoční koncert. Deníček si můžete přečíst ZDE, fotogalerii najdete TADY.

Druhou zářijovou sobotu jsme se představili na řevnickém náměstí v rámci festivalu Hravě a zdravě.

Slavný den nastal v neděli 9. září - zahráli jsme na svatbě Simonky a Honzíka Martínkových v lesním divadle v Řevnicích po boku Tango Jazz Bandu, kapel Hm! a Alvik.

V pátek 21. září jsme vystoupili na festivalu Seifertovy Kralupy v Kralupech nad Vltavou. Podávali jsme samozřejmě Seiferta, uchvátil nás báječný zvuk a světlo.

První říjnový pátek jsme na zámku v Loučni pomohli oslavit dvacetiny firmy Pawlica, našeho věrného sponzora.

Hned první prosincovou sobotu jsme se představili v pražském kostele sv. Šimona a Judy, začali jsme netradičně klasikou a pokračovali přes Seiferty a starší kousky ke koledám. Video z koncertu si můžete prohlédnout TADY.

Rok 2018 jsme zakončili Vánočním koncertem na zámku ve Svinařích.

Copyright (c) 2013 Notičky