I vystupování v roce 2017 jsme zahájili na Masopustu v Zadní Třebani, tentokrát poslední únorovou sobotu.

Na Apríla se konal v Lidovém domě v Řevnicích tradiční Hudební ples Notiček. Opět jsme si ke spolupráci pozvali kapelu Ideal Band z Rakovníka. První překvapení přineslo gymnastické vystoupení na hudbu ze Sedmi statečných. O půlnoci pak dorazili Boney M a tančil se valčík na hudbu ze suity Maškaráda od Arama Chačaturjana.

Na Velikonoční pondělí 17. dubna jsme obešli celé Řevnice v rámci koledy. Tradiční zastávky s posezením se letos odehrály u Ledvinků a u Řezáčů, nejlepší nádivku měla Iva Fialová a Cvancigerovi.

Každoroční hraní na festivalu Staročeské máje jsme zahájili 6. května v Berouně. Následovala Zadní Třebaň 20. května a Lety o týden později.

První květnovou neděli jsme se vypravili do Tuchlovic na pouť, tentokrát s pásmem zhudebněných básní Jaroslava Seiferta, které jsme představili loni o Vánocích.

Pěkné zastoupení měly Notičky na koncertě v rámci projektu ZUŠ Open v řevnickém lesním divadle 30. května. Sólisté v čele s Magdou Routovou se představili ve společnosti komorního orchestru Camerata Bohemica a pěvkyně Ester Pavlů. Malou noční hudbu v podání žáků ZUŠ v čele s několika Notičkami efektně doprovodila silná průtrž mračen.

První červnovou sobotu jsme zahráli na řevnickém náměstí v rámci Královského průvodu.

V pátek 9. června měl v lesním divadle premiéru muzikál Divotvorný hrnec s Notičkami v hereckých rolích i ve třináctihlavém orchestru. V hlavních rolích se představili úpravce Notiček Saša Skutil či bývalé Notičky Dianka Šeplavá a Jiří Nikodým. Za dva víkendy jsme pro více než pět stovek diváků sehráli šest představení.

Hned o den později se valná většina Notiček postavila na pódium coby součást orchestru na MIX Festivalu ZUŠ Řevnice.

Notičky netradičně, tedy tradiční přehrávka toho nejlepšího, co jsme se naučili v ZUŠce, se konala 21. června.

Poslední červnovou sobotu jsme se sešli u Wildy na zahradě k rozloučení se školním rokem. O hudební doprovod se staral zejména novopečený kytarista Maso.

Na letní soustředění jsme odjeli opět do hotelu Albert v Pasekách nad Jizerou. Zkoušely se hlavně Seifertovy básně na nové cédéčko.

V polovině září jsme se vrátili do lesního divadla v Řevnicích, kde jsme sehráli tři reprízy Divotvorného hrnce.

Říjen jsme strávili intenzivními přípravami na natáčení cédéčka Mamince. Nahrávání proběhlo v osvědčeném studio SONO v Nouzově 26.-29. října, opět pod odborným dohledem Páji Bohatého. Definitivně natočeno jsme ale měli až v polovině listopadu - jeden říjnový natáčecí den nám zrušila bouřka, která odpojila studio od elektřiny.

V pátek 10. listopadu jsme vyvezli Seiferta na tradiční Setkání muzik v pražských Letňanech.

První prosincovou neděli jsme představili Seifertovy básně a výběr z koled na velkém koncertě v kostele sv. Šimona a Judy v Praze. Opět jsme vystoupili samostatně, kostel byl vyprodaný do posledního místečka. Zpestřením byla účast reportérů České televize, kteří s námi natočili reportáž do Událostí v kultuře - začínáme v čase 13:38.

V neděli 10. prosince jsme zahráli na zámku ve Svinařích, další víkend jsme se představili ve sboru Jiřího z Poděbrad ve Tmani

Copyright (c) 2013 Notičky